Kamper og treninger 2022 Måndalen stadion

VÅREN

Med forbehold om endringer

Friidrett har treningstid hver mandag kl. 17.30.19.30
 

 

Kamper Måndalen stadion sesongen 2022
 

Månad

Dag

Kl.

Kamp

Lag

Bane

Mai

Ons. 04.05

19-20.30

MIL – Sunndal

G14

Stadion 7A

Lør. 07.05

15-17

MIL – Bud/Bryn

A

Stadion

Ons. 11.05

18-19

MIL – Hjelset/Kleive

G10

Stadion 5-er

Tor. 12.05

18-19

MIL – Vestnes/Varfjell

J10

Stadion 5-er

Ons. 18.05

19-20.30

MIL – Molde

G14

Stadion 7A

Tor. 19.05

18-19

MIL – Molde 1

J10

Stadion 5-er

Tor 19.0517-19Miniturnering J9Stadion

Lør. 21.05

15-17

MIL – Træff 3

A

Stadion

Ons. 25.05

18-19

MIL - Elnesvågen

G10

Stadion 5-er

Juni

Ons. 01.06

19-20.30

MIL – CFK/KFK 2

G14

Stadion 7-er

Tor. 02.06

18-19

MIL – Malmefjorden/Elnesvågen

J10

Stadion 5-er

Ons. 08.06

18-19

MIL – ÅIF 2

G10

Stadion 5-er

Tor. 09.06

18-19

MIL – ÅIF 1

J0

Stadion 5-er

Lør. 11.06

15-17

MIL – Batnfjord 1

A

Stadion

Ons. 15.06

19-20.30

MIL - Træff

G14

Stadion 7-er

Tir. 21.06

17.30-19.30

Miniturnering

J10

Stadion

Ons. 22.06

18-19

MIL – Fiksdal/Rekdal

G10

Stadion 5-er

Tor. 23.06

19-21

MIL -     Langfjorden

A

Stadion

Aug.

Tir. 23.08

17.30-19.30

Miniturnering 

GJ7

Stadion

Ons. 24.08

17.30-19.30

Miniturnering

G9

Stadion

Tor. 25.08

18-19

MIL - Træff

J10

Stadion 5-er

Lør. 27.08

15-17

MIL – Eide/Omegn 2

A

Stadion

Søn. 28.08

14-15.30

MIL - Smøla

G14

Stadion 7-er

Sep.

Ons. 01.09

18-19

MIL – Eide/Omegn

G10

Stadion 5-er

 

Tor. 08.09

18.30-20.30

MIL – Hjelset/Kleive 2

A

Stadion

 

Ons. 14.09

18-19

MIL – Hjelset/Kleive 1

G10

Stadion 5-er

 

Tor 15.09

18-19

MIL – Vestnes/Varfjell

J10

Stadion 5-er

 

Tor 22.09

18-19

MIL – Molde 1

J10

Stadion 5-er/hallen

 

Lør. 24.09

14-16

MIL – Averøykam. 2

A

Stadion

 

Ons 28.09

18-19

MIL - Elnesvågen

G10

Hallen

 

 

 

 

 

 

Treninger: 
Må tilpasses hver uke i forhold til kamper og miniturneringer. Skal være god plass på bana. I tillegg har vi hallen.

A-lag:
Tirsdag: 19.00-20.30
Torsdag 19.00-20.30
Fredag 17.30-19.00
 

G14:
Måndag: 19.30-21.00
Torsdag: 18.30-20.00

J10:
Onsdag: 18.30-19.30

G10:
Tirsdag: 17.30-18.30

 G9:
 Onsdag: 17.30-18.30
 
 J9:
 Torsdag 17.30-18.30
 
GJ7:
Tirsdag: 17.30-18.30

GJ6:
Onsdag 17.30-18.30